آموآژ اوپوس ۷ از ابتدا تا انتها:

آموآژ اوپوس ۷ از ابتدا تا انتها , ,عطر مردانه,عطر مردانه خوشبو,عطر مردانه زارا,عطر مردانه+قیمت,عطر مردانه ۲۰۱۶,عطر مردانه معروف,عطر مردانه

بررسی آموآژ اوپوس 7


آموآژ اوپوس ۷ از ابتدا تا انتها:

اوپوس ۷ تنها عطر از سری ۹ گانه ی لایبرری از برند آمواج است که با رنگ شیشه کاملا تیره و مشکی عرضه شد. تیرگی خاصی که دقیقا با استشمام رایحه ی عطر احساسش به ما منتقل می شود.

در اولین لحظات شما با بویی کاملا گیاهی-ادویه ای مواجه خواهید شد. خوشبختانه ادویه در اینجا اصلا زننده و اصطلاحا عربی نیست که آزار دهنده باشد گویا عامل یا عواملی سعی در کشیدن افسار تندی عطر را دارد تا از حدی پا را فراتر ننهد، و این عامل شاید همان عنبر باشد!

رایحه غالب ِ گیاهگون، از گالبانوم (صمغ باریجه) و ادویه ی جوز تشکیل شده است. این بخش از عطر تا حد زیادی برای من یاداور عطر لاتیتیا میلیسم از برند Rance 1795  می باشد با این تفاوت که در آن عطر جوز با صمغ تولو همراه بود {هرچند حضور نعناع هندی هم در انتقال حس تشابه این دو عطر بی تاثیر نیست}

در هر حال شروع اوپوس ۷ در عین غلیظ بودن محتویات و قوی بودن رایحه، بالانس بسیار زیبایی دارد.
با گذشت زمان عطر رفته رفته گرمتر خواهد شد و عود با رایحه ای بینظیر برجسته می شود. ادامه ی راه عطر تغییرات قابل توجهی ندارد و تنها میتوان گفت که غلبه ی رایحه عود بهمراه مختصری چرم است که تم دود مانند خاصی را مجسم میکند و به شخصیت لوکس عطر می افزاید جایی که شما مردی شیک پوش با لباسی رسمی را خواهید دید. در نفسهای انتهایی عمر عطر لطافت بیشتری را بواسطه ی همراهی کهربا و مشک لمس خواهیم نمود.

اوپوس ۷ ماندگاری بسیار خوبی بر روی پوست دارد و قدرت پخش آن در حدیست که اطرافیان کاملا متوجه آن باشند، اگرچه در مقام مقایسه با سایر عطرهای این برند شاید این ماندگاری کمتر باشد. عطری گرم، تلخ و خاص که زنانه نیست و بیش از هر چیز گزینه ی بسیار مناسبی ست برای مکان های رسمی در پاییز و زمستان برای آقایان!

اولین نفری باشید که امتیاز میدهد !

ایمیل شما برای دیگران نمایش داده نخواهد شد.