بیوگرافی عطر زنانه و مردانه کارولینا هررا سی اچ پرایو ۲۰۱۵ .

بیوگرافی عطر زنانه و مردانه کارولینا , ,بیوگرافی عطر بلک افغان,عکس عطر بلک افغان,بیوگرافی عطریانفر,بیوگرافی عطر,بیوگرافی عطرها,بیوگرافی عطر هرمس

عطر ادکلن زنانه و مردانه کارولینا هررا سی اچ پرایو ۲۰۱۵ ، Carolina Herrera CH for men and women Prive

برند کارولینا هررا در سال ۲۰۱۵ با ارائه ی نسخه ای جدید از رایحه ی اصلی سی اچ زنانه از سال ۲۰۰۷ و سی اچ مردانه از سال ۲۰۰۹ اینبار با بسته بندی و طراحی جدید با جزئیات قرمز و طلایی روشن برای بانوان و مشکی و سفید برای آقایان ، محصول عطری جدیدی با نام تجاری سی اچ پرایو روانه ی بازار نموده است .

عطر ادکلن زنانه کارولینا هررا سی اچ پرایو

عطر زنانه ی سی اچ پرایو متعلق به بانوانی است که با اعتماد به نفس و مدرن میباشند . به راحتی میتوان با استشمام رایحه ی این عطر زندگی مدرن در شهر نیویورک را تجربه نمود . در نت ابتدایی گریپ فروت ، ترنج و لیمو در نت میانی گل رز ، یاسمن و شکوفه پرتقال و در نت اصلی و پایه ، سدر ، بادام سوخته ، نعناع هندی ، چوب صندل ، چرم و مشک اجزای تشکیل دهنده ی این رایحه میباشند .

عطر ادکلن مردانه کارولینا هررا سی اچ پرایو

عطر مردانه ی سی اچ پرایو شرقی چوبی ، عطر چرمی ، هیجان انگیز ، غنی و لوکس بوده و ترکیبی از لایه های تلفیقی ویسکی با چرم و ترکیب رنگی سیاه و سفید را داراست . در نت ابتدایی گریپ فروت ، پوملو ، ویسکی و در نت میانی اسطوخودوس ، مریم گلی ، آویشن و هل و در نت اصلی دانه ی تونکا ، چرم ، بنزوئین و یادداشت های چوبی را با خود همراه دارد .

اولین نفری باشید که امتیاز میدهد !

ایمیل شما برای دیگران نمایش داده نخواهد شد.