خرید پرينتر جوهر افشان اچ پي مدل Officejet 7110

خرید چاپگر دست دوم در تبریز,خرید پرینترهای Canon,خرید پرینترهای رنگی لیزری Hp,قیمت پرینترهای رنگی لیزری Hp,قیمت پرینترهای رنگی لیزر

همان طور که می‌دانید پرینترها از لحاظ تکنولوژی به لیزری و جوهر افشان تقسیم می‌شوند. کمپانی‌ها در این زمینه با یکدیگر در حال رقابت هستند که در این زمینه اچ پی دستگاه های بسیار زیادی به بازار عرضه داشته است. این کمپانی از دستگاهی رونمایی کرده که امروزه طرفداران بسیار زیادی داشته است. دستگاه اچ پی مدل ۷۱۱۰ از سری دستگاه های جوهر افشان می‌باشد که در ادامه با آن آشنا می‌شویم.

دستگاه جوهر افشان مدل ۷۱۱۰ اچ پی دارای ابعاد ۵۸۵x189x419 و وزنی بالغ بر ۸٫۵ کیلوگرم می‌باشد که می‌توان گفت دستگاهی نستا سبک است. این دستگاه از لحاظ کاربردی تک کاره بوده و فقط قابلیت پرینت را داراست. نوع چاپ این دستگاه رنگی بوده و دارای سرعت بسیار مناسبی می‌باشد. سرعت این دستگاه برای چاپ رنگی ۲۹ برگ در دقیقه و برای چاپ سیاه و سفید ۳۳ برگ در دقیقه می‌باشد. مدل ۷۱۱۰ دارای رزولوشن ۴۸۰۰x1200dpi می‌باشد که در نوع خودش بسیار مفید بوده و دارای کیفیت بسیار مناسبی می‌باشد. حافظه این پرینتر ۱۶MB بوده که بسیار مناسب کار بوده و توان کار ماهانه این دستگاه ۸۰۰ برگ می‌باشد.
در کل می‌توان گفت پرینتر جوهری اچ پی مدل ۷۱۱۰ در رده متوسط دستگاه‌ها قرار دارد که به عنوان یک پرینتر خانگی برای کار های روزمره و چاپ عکس می‌توان استفاده کرد.

اولین نفری باشید که امتیاز میدهد !

ایمیل شما برای دیگران نمایش داده نخواهد شد.