معرفی عطر جیمی چو ، عطری برای تمام فصول

معرفی عطر جیمی چو ، عطری برای تمام , ,عطر جیمی چو,عطر جیمی چو فلش,عطر جيمي چو,عطر جیمی چو مردانه,عطر جیمی چو من,قیمت عطر جیمی چو,قيمت عطر جيمي

جیمی چو، مردی برای لحظه

اگر قرار است در زمان حال باشید و از آنچه که دارید لذت ببرید جیمی چو من پیشنهاد ما به شماست!! این عطر قرار نیست شما را با رایحه ای خاص، گیج و شگفت زده کند اما می تواند نظر مثبت اغلب افراد را داشته باشد.

عطری معتدل و چهارفصل است که تمایل به خنکی بیش از گرمی در آن به چشم می خورد واز زمره کارهایی ست که کمتر به آن توجه شده و همچنان نیز این وضعیت شامل حال آن می شود.

این عطر مردانه آغازی کمی شیرین و ملایم اما پرانرژی از آناناس دارد که در کنار خربزه با کمی تم سینتتیک ادامه پیدا می کند. پس از چند دقیقه رایحه ی اصلی خود را به خوبی نمایان می سازد حس پررنگ و قوی از تمیزی و طراوت لاوندر (اسطوخودوس) که آن را کاملا آروماتیک جلوه می دهد.

در مجموع عطری که با تلخیِ جوان و با شخصیتِ دسته اروماتیک ها سر و کار دارد و کمی تیزی را از ترکیب نعنای هندی با سایر مواد به دست آورده است. عطری روزانه که بر خلاف کم مهری هایی که بر او رفته بسیار جالب و گیراست!
تغییرات رایحه در ادامه ی عمر عطر قابل ملاحظه نیست و تنها بواسطه ی حضور جیر با بروز اندکی حس چرم مانند، کمی تعدیل تر شده و از شدت شیرینی آن کاسته می شود. در مشابهت به فضای عطرهای بیشتر آشنا، می توان آن را هم خانواده با مون بلان لجند دانست و در واقع “جیمی چو من” عطری مردانه ، تلخ در سبک آروماتیک ها با اندکی شیرینی تمیز و شامپو مانند است که تم خنک و پر انرژی ای دارد.
این عطر دارای پخش بو و ماندگاری مناسب برای استفاده در طول روز می باشد.

اگر از عطرهایی نظیر ورساچه پور هوم یا ناتیکا وویاژ لذت می برید ، این محصول انتخاب روزانه بسیار خوبی برای شما خواهد بود.

اولین نفری باشید که امتیاز میدهد !

ایمیل شما برای دیگران نمایش داده نخواهد شد.